שיקום לב

עברת צנתור, התקף לב או ניתוח מעקפים ? קבל ייעוץ וליווי של ד"ר ירון גרשוביץ – מבכירי הפיזיולוגים בישראל, מומחה בשיקום לב. יעוץ שילווה אותך לכל החיים, יקנה לך ביטחון ויחזיר אותך למסלול הבריאות

אנו נסייע לך לחזור במהירות לחיי שגרה, להתחזק, לקבל בטחון בגופך, לשפר את הכושר הגופני
אנו נלווה אותך עד שתוכל/י לעשות זאת בעצמך

והכל בפיקוח רפואי של מומחים
צוות המרפאה התפקודית כולל רופאים, רופא ספורט, פיזיולוג קליני מומחה במאמץ, דיאטנית קלינית, מאמני שיקום, פיזיותרפיסט ומטפלים מהרפואה המשלימה.
בכל גיל ובכל מצב רפואי ניתן לשפר את התפקוד הגופני, את חוזק השרירים, את שווי המשקל, את רמת הכאב במפרקים או בגב, את בעיות השינה ואת המצב הנפשי. הגעה לתפקוד גופני ולמשקל רצוי משפרים מקצה לקצה את איכות החיים.
זאת באמצעות טיפול אישי ממוקד המשלב הפעלה גופנית איטית ומבוקרת, טכניקות של פיזיוטרפיה, תזונה נכונה ולחיצות ועיסוי רפואי באזורים להם נדרש תמיכה ומגע להשגת שיפור בריאותי.

ייעוץ פיזיולוג שיקומי לכל מחלה ובמיוחד למחלות הלב

אדם שעובר התקף לב, ניתוח מעקפים או צנתור טיפולי חווה אירוע טראומטי המלווה בחרדה , חשש ובערעור הבטחון העצמי.
הכוונה נכונה של מומחה בתחום שיקום הלב, מאפשרת לכל אדם שעבר ארוע לב, צנתור או ניתוח לחזור במהירות לחיי השגרה ללא חשש וזאת באמצעות ייעוץ ותמיכה אישית, הקניית ביטחון וחזרה מבוקרת והדרגתית לתפקוד אופטימלי ואיכות חיים.
האתר כולל מידע שימושי כיצד ניתן לחזור לחיי השגרה לאחר התקף לב, נתוח לב או צנתור.
ניתן לקבל ייעוץ אישי והכוונה הכוללים בדיקה, הערכת המצב התפקודי ותוכנית לשיקום הלב ע"י ד"ר ירון גרשוביץ – מבכירי הפיזיולוגים בישראל שהתמחה בארה"ב בשיקום לב.

במרכז טיפולים אישיים וטיפולים בקבוצה. הטיפול האישי יעיל יותר והוא ממוקד תוצאה.

מטרת המרכז :
המטרה העיקרית של המרכז לשיקום ומניעת מחלות, היא לאפשר לאוכלוסייה הבוגרת, המעוניינת בבריאות ואיכות חיים, שיפור במצב הבריאותי באמצעות פעילות גופנית מבוקרת ואישית, תזונה נכונה וטיפולים שונים מהרפואה המשלימה. הטיפול המומלץ הוא באמצעות אימון אישי על ידי מדריך כושר שיקומי בעל ניסיון קליני במחלות לב וכלי דם, השמנת יתר, כאבים, צרכים רגשיים ועוד.

טיפולי המרכז כוללים:
א. טיפולים אישיים
1. אימונים אישיים לשיפור מגוון של מחלות או בעיות בריאות
2. פיזיותרפיה אישית לשיפור בעיות במפרקים
3. תוכנית הרזייה אישית עם דיאטנית קלינית
4. טיפולים אישיים מהרפואה המשלימה ( טיפול במגע ודיקור )
ב. טיפולים קבוצתיים
1. תוכנית לשיקום לב – פעמיים בשבוע בתיאום מראש
2. תוכנית למניעת מחלות לב – דרך חוגי הסטודיו או פעילות על מכשירי כושר
3. סטודיו – חוגים פעמיים בשבוע (פילטיס, יוגה, עיצוב, אירובי ועוד).
 
שיטת הטיפול:
פורמט טיפולי שעוצב על ידי ד"ר ירון גרשוביץ וד"ר חן ימין. ההדרכה תכלול 3 מרכיבי טיפול עיקריים:
1. חימום – חימום כללי וחימום ספציפי לאיבר מסוים או שריר מסוים. כמו כן יכלול החימום תרגילי גמישות כשהמדריך אקטיבי בהגמשת מפרקי המטופל ( באמצעות מגע יד )
2. תנועה – ההדרכה תכלול פעילות אירובית לשיפור זרימת הדם לאיברים השונים ולשריפה קלורית ופעילות לחיזוק שרירי על פי צרכי הלקוח (פעילות איזוטונית ).
3. מגע – ההדרכה תכלול מגע במפרקים מסויימים למטרות הבאות: א. יצירת תמיכה פסיבית לשיפור טווח התנועה והגמישות. ב. לחיצות, עיסוי בעזרת הבהונות ומניפולציות לשחרור איזור מכווץ. ג. הפעלה אקטיבית של מפרק במקרים מסוימים לשיפור טווח התנועה
שיטת טיפול זאת מאפשרת להגיע לתוצאות בצורה היעילה ביותר. כמו כן השיטה מאפשרת טיפול במגוון רחב של מחלות: לב, ריאות, כאבי מפרקים וגב, אוסאופרוסיס, השמנת יתר עייפות וקשיי שינה, סוכרת ועוד. המדריך רשאי לטפל רק אחרי שעבר הסמכה אישית ע"י ד"ר ירון גרשוביץ.

מקצועיות:
כל מועמד לתוכנית או מתעניין ייפגש עם מומחה מייעץ על מנת לקבוע את הטיפול המתאים. הטיפול המועדף הינו טיפול אישי ממוקד תוצאה או טיפול אישי בקבוצה קטנה.

ייחודיות:
מה השירות שניתן אצלנו ולא ניתן בחדרי כושר?
 טיפול אישי הכולל ייעוץ, הדרכה אישית, חימום, תנועה ומגע לכל מטופל.
 בדיקת רופא ואישור לתוכנית במקום, בדיקה תפקודית, אנמנזה והתאמת תכנית אישית.
 לכל מטופל תיק רפואי ותיק אימון למעקב והשוואת ( ממוחשב ) של משתני בריאות וכושר.
 גיבוי ופיקוח על ההדרכה על ידי רופא ופיזיולוג מומחה. דוח ממוחשב לרופא המטפל.