איך שומרים על המשקל לאחר ההרזייה ?

 יש דרך להוריד במשקל, להפחית את אחוז השומן בגוף ולהישאר רזים לנצח…  

אנו אבודים בתוך חלל רווי במידע על תפריטים להרזייה סוגי דיאטות ושיטות שונות המבטיחות הפחתה מיידית במשקל.

 

הציפיה שלנו מעצמנו להצליח במשימה של לרדת במשקל ולהיראות טוב גורמת לנו לפיתוי לעשות קיצור בדרך להשגת התוצאות ובסופו של תהליך בד"כ אנו מתאכזבים מהתוצאות.

 

התוצאה אחת: ירידה מהירה במשקל גוררת עלייה מהירה במשקל !

 

מאחר וגופנו מורכב משרירים ושומן, הירידה במשקל צריכה להיות על ידי הפחתה במסת השומן ולא על ידי הפחתה במסת השריר. את זאת ניתן להשיג רק על ידי שילוב בין אכילה בריאה ופעילות גופנית מתאימה לשריפת שומן.

 

אחוז השומן האידיאלי לגברים צריך להיות עד 20% שומן ממשקל גופם, ואחוז השומן האידיאלי לנשים באותם גילאים צריך להיות עד 25% ממשקלן ( ניתן לבדוק את אחוז השומן בגוף ע"י בדיקה פשוטה בעזרת קליפר וגם בדרכים אחרות ).

 

דיאטות רזון (בעיקר קיצוניות) ללא פעילות גופנית מביאה לירידה במשקל המורכבת רק מ- 30% הפחתה בשומן ו-70% הפחתה במסת השרירים, בעוד שדיאטות מתונות משולבות בפעילות גופנית מביאות לירידה של 80% במרכיב השומן ורק 20% במסת השריר.

 

ולכן… במקרים רבים האדם יורד במשקל, אבל נשאר שמן בדיוק כמו בתחילת הדיאטה ! זהו מצב שלא פותר בעיות בריאות ולא משיג את המטרות.

 

בחדר הכושר הרפואי בפרולייף, מופעלת תוכנית הרזייה שמטרתה לרדת במשקל, להפחית בשומן ולהישאר רזים.

 

צוות המרכז כולל רופא ספורט, דיאטנית קלינית, פיזיולוג מומחה במאמץ, מאמנים מומחים בעלי תואר ראשון לפחות בוגרי מגמות שיקום, הרזייה ויציבה מוינגייט וצוות מהרפואה המשלימה.

 

המקצוענות, התמיכה והאכפתיות של הצוות מסייעים לכל אדם המעוניין לרזות ולשפר את איכות החיים להגיע לתוצאות אופטימליות מבלי לגרום למטופל לטראומה או סיכון כפי שקורה בהבטחות "דיאטות הקסמים".

 

 

המפגשים הם אישיים. כל מטופל עובר בדיקה רפואית ובדיקה תיפקודית לקביעת אחוז השומן הנדרש ומשקל היעד. כל מטופל נפגש עם דיאטנית קלינית העוקבת מקרוב על התפריטים והמשקל. הדיאטנית הראשית של המרכז עושה ליווי בשינוי הרגלי אכילה למטרת שריפת שומנים יעילה. בנוסף המטופל מבצע עם מאמן אישי תירגול אירובי ממוקד להרזייה.

 

לכל מטופל תיק אישי המאפשר מעקב להשגת היעדים.

 

עד כה נרשמו הצלחות בדיאטה לאנשים בעלי משקל עודף, אחרי ניתוח לקיצור קיבה, לצעירים המעוניינים בחיטוב הגוף ולמבוגרים עם בעיות בריאות כגון לב, מגבלה אורטופדית, כאבי גב ומגבלות יציבה. שיתוף הפעולה עם המטפלים הכרחי להשגת תוצאות מצוינות בטיפול.

 

צוות הדיאטניות של המרכז מזמינות אותך לפגישת מבא עם דיאטנית קלינית – חינם

 

פרולייף, בהנהלת ד"ר ירון גרשוביץ, קניון לב העיר, בו גוריון 2 קומה 2 הרצליה 077-3508500