אימון כושר אישי ואינטימי בחדר כושר פרולייף הרצליהאימון כושר אישי ע"י מאמני/ות כושר מובילים, מקצועיים וממוקדי מטרה, בוגרי וינגייט, בעלי תואר במגמות השונות, שעברו הכשרה בפרולייף אצל ד"ר ירון גרשוביץ, כיצד לאמן כל אדם להשגת כושר ובריאות אופטימליים…

זה הצוות שיסייע לך להגיע לפסגת הבריאות והכושר.

הטרנד העולמי לשיפור הכושר, הבריאות ואיכות החיים היא על ידי פעילות גופנית המלווה במאמן כושר אישי אחד על אחד. אימון כושר אישי משפר את הביצועים ואת המוטיבציה לפעילות.

להשגת מטרה מוגדרת יש לפעול ולהתאמן באופן מדויק וביעילות.  עקרונות האימון קובעים שכל אימון ישפר באופן ספציפי רק את מרכיב הכושר עליו עובדים. לדוגמה לשם פיתוח מסת גוף חייבים לעשות אימוני כוח, להרזיה מומלץ אימון של סבולת אירובית ולחיזוק הלב יש לעשות אימון אינטרוולים.

אימון כושר בחדר כושר פרולייף הרצליהבאימון יש מטרות כגון:

* שיפור בביצועים בריצה, אופניים, שחייה או טריאטלון

* הרזייה, שריפת קלורית

* חיזוק שרירי, עיצוב או פיתוח גוף

* הפחתת גורמי סיכון למחלת לב

* מניעת כאב והתמודדות עם פציעות 

המקצועיות להשגת המטרות דורשת ידע מעמיק ובייחוד ניסיון. ככל שאדם שואף לאימון יותר ספציפי ( לדוגמה מתחרה בריצות ארוכות המעוניין לדעת באיזה דופק נמצא הסף האנאירובי שלו, או אדם שעבר אירוע לב ומעוניין להתאמן בצורה בטוחה ), כך נדרש ניסיון רב יותר.

מדריכי כושר שזה עתה סיימו קורס מאמנים מסוגלים לבנות תוכנית אימון כללית ובסיסית.  התווית תכנית אימון רגישה למטרות ייחודיות,  דורשת ידע והבנה קלינית והאימון יתבצע רק אחרי בדיקה תפקודית ( בדיקת א.ק.ג במאמץ ). זאת על מנת להשיג יעילות מרבית באימון ולמנוע פציעות או בעיות בריאות אחרות.

להשגת תוצאות בריאותיות או ספורטיביות צריך להתאמן ביעילות על פי תוכנית אימון מותאמת אישית המתחשבת בצרכים האישיים של המתאמן, ביכולת הגופנית ובמטרת האימון.

מסיבה זו אנו מאמינים שלפני תחילת האימונים, על כל אדם להיבדק על ידי רופא ולעבור בדיקה תפקודית על ידי פיזיולוג מומחה. על פי הבדיקה תקבע תוכנית הפעילות. הפיזיולוג יתווה למאמן כושר אישי את מסגרת הפעילות.

מאמן כושר אישי חשוב ביותר לאנשים מסוימים כגון: כאלה הזקוקים לתמיכה ודרבון ( יצירת מסגרת ספורטיבית ) למטרת התמדה באימון, לאנשים המעוניינים בתוכנית ספציפית, לאנשים בעלי גורמי סיכון לבעיות רפואיות ועם העלייה בגיל לשיפור גמישות וטווח תנועה.

מאמן כושר אישי או מאמנת כושר עשויים לתרום רבות למתאמן מבחינה פיזיולוגית, ביומכנית ופסיכולוגית, רק במידה והם עברו הכשרה ספציפית לטיפול בצרכים ובמטרות של המתאמן.

אימון כושר בהרצליה, בלב העיר, פועל חדר כושר בפיקוח רפואי לאימונים אישיים לכל מטרה. בכל גיל ובכל מצב ניתן לעבור אימונים אישיים על ידי מאמני כושר אישיים בוגרי וינגייט שעברו הכשרה בתחומים הבאים:          

* אימון כושר אישי לשיפור ביצוע ספורטיבי.

* אימון פיזיותרפיה – למניעת כאבי מפרקים וגב תחתון.

אימון כושר אישי לפיתוח גוף וחיזוק שרירי.

* אימון כושר אישי להרזייה ושריפת קלוריות.

* אימון כושר אישי לבריאות הלב.

 המאמן האישי בחדר הכושר מקבל תוכנית מסגרת מהפיזיולוג והאימונים האישיים מתבצעים בפיקוח של רופא ספורט ופיזיולוג מאמץ.

 בסבסוד של 50% לחברי כללית מושלם !

בהנחה לחברי קופות החולים !!!

פרולייף הרצליה, בן גוריון 2, מתחם לב העיר, 077-3508500