אבחון כף רגל והתאמת מדרסים מותאמים אישית

במרכזנו אבחון כף הרגל מתבצע ע"י אורתותיסט מומחה בפיקוח של אורתופד ופיזיולוג מומחה במאמץ ורפואת ספורט.

האבחון מתבצע בישיבה ובתנועה ובו בודק המומחה טווחי תנועה של כף הרגל: קרסול ובהונות, בדיקה של קשתית כף הרגל, יצירת לחץ על איזורי כאב ובדיקה של מנחים מסוימים של כף הרגל.

המומחה ימליץ על מדרס ביו מכני חצי קשיח שיתאים למשקל הלקוח ולמבנה הגוף. המדרסים החצי קשיחים מתאימים לכל סוגי הנעליים וניתן להעבירם לכל נעל , לרבות נעל ספורט.

יתרון המדרס הביומכני הוא בכך שהוא חזק וקשיח ועם זאת אלסטי ומאפשר התאמה טובה לכף הרגל במטרה לתקן את הליקוי ( לחץ, כאב, יציבה או קושי בהליכה ) ולבצע כל פעילות לרבות ספורט, באמצעות הפחתת עומס ופיזור לחצים.

מה מטרת המדרסים ?
מדרסים לנעליים מהווים מתאם בין הנעל למבנה הייחודי של הרגל, מחלקים את אזורי הכובד של כף הרגל ומאזנים את העומס הנוצר על כפות הרגליים , ברכיים ועמוד השדרה. כתוצאה, כף הרגל מיוצבת במנח הגרמי הנכון לה.

מדוע מדרס ביו מכני חצי קשיח ?

מדרס ביו מכני מובנה משתי מילים  'ביו' שהוא הקיצור של ביולוגיה, ו'מכני' שהוא הקיצור של מכניקה , שהיא חקר תנועת הגוף שלנו. תפקידם של מדרסים ביו מכניים ליצור מנח ספציפי של כף הרגל בהתאם לפעילותה או עבור הדרישה הספציפית למדרסים, והם מאפשרים לתת תמיכה מלאה מותאמת באופן ספציפי לרגל. ההבדל בין מדרסים רגילים לביומכניים הוא בתמיכה של הרגל והיותם קשיחים ביחס למדרסים העשויים מחומר רך, שבהם המדרס מושפע מדריכת הרגל של המטופל.

מחיר מיוחד למטופלי פרולייף –   1500 ₪  כולל .

ניתן לקבל החזר כספי חלקי בביטוחי בריאות שונים ומכללית מושלם

האבחון והטיפול ע"י אורתותיסט מומחה בהתאמת מדרסים בפיקוח של ד"ר ירון גרשוביץ.